Zlatý

Na co ti chlapi hned nemyslí?

Máte s tím svým také podobné "trápení"!
Včera jsem pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech tukovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

Doplňuji:
ad cochee: děkuji za Váš názor s malou technickou poznámkou - alespoň podle OP jsem vždy byl a snad dodnes jsem chlap!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Njn my chlapi jsme stará čuňata, ovšem nedivte se, když jste mu takhle "nabila na smeč" :-D
Doplňuji:
dudu: no tak to je skvělé, protože tenhle příspěvek jste napsal v ženském rodu a namátkou jsem se díval na jeden další (jen jeden) a ten byl ve feminimu také :-D proto se nedivte mojí odpovědi :-D

Další odpovědi:

Zlatý

To je krásný :-))

Zlatý

"Teď ? Když děti nespí? Nestačilo by ti ho jen vytřít?"

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Dudu sa nám na staré kolená asi mení... ale to bude asi tým, že už zabudol písať uvodzovky na citovaný text.
Ako školopovinný, za túto chybu by akú známku dostal(a)?
:)

Zlatý

dudu

Drahá led, asi dnes nejsem ve formě, ale nějak nechápu smysl Vaší poznámky. Text této blbinky jsem obdržel od jedné mojí, už před léty hrubě spustlé spolužačky a při kopírování jsem si fakt žádných chyb nevšiml, no a změnou dikce textu do mužské polohy by se přece ztratila pointa. Nebo, že bych se přece jen měnil?, možná pomalu blbnu.

Zlatý

led

Blbinka je nádherná, videla som to hneď v HD kvalite a 7.1 audio :)
bez urážky, reagovala som na omyl ´cochee´
Školská veľakrát opakovaná poučka:
"Ak pri citacii textu, jeho kopirovaní, ho ohraničíte uvodzovkami, bude jasné, že ide o citáciu, nie vaše vlastné slová."
PS.
Všimla som si v príspevkoch (nie vo vašich príspevkoch):
niektorí si mýlia svoje duplované profily aj v pohlaviách

Stříbrný

cochee

Jsem tu zelenáč a pozdě jsem si všiml, jakým stylem dudu psává, že jde vesměs o citaci nějaké historky :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.