BANAN93

Na co teď berou kapři?

Doplňuji:
byl jsem včera na placeném rybníku 200 za den skákali tam mackové o 106 ale píplo to jen 3× za 9 hodin :D
Měli jsme tam jahodové boilies,olihňové a pelety asi už je letos konec no

Nejlepší odpověď
briketka10

na prašule v kádích :D
Doplňuji:
http://www.kaj­man.cz/rubriky-clanek/110-rocni-obdobi-a-nastrahy-na-kapry.html

u nás v Bohdanči je rybník už po výlovu..

Další odpovědi
ten který je

Ono je také možné,že provozovatelé rybníku se některý den či spíše noc starají o svůj rybník více než dobře…Snad jsi pochopil.:-) Pokud bych křivdil,vyzkoušel bych srkačku nebo živočišnou nástrahu,která je v toto roční období lepší než rostlinná.

huxa

mě vždy berou na kuličky z chleba, určitě to znáš :) mám i tajný recept, na který se vždy něco chytne-vezmeš kukuřici bonduel, obnotáš kolem ní chleba, napichneš to na udici a chytáš :)