na co si rodiče pořizujou deti?

když stejne je pak ignorujou,nebo furt jim neco rozkazujou,
dokonce nekterých i bijou…?
Doplňuji:
david22_naprosto souhlasim..
a s ostatními taky..

Nejlepší odpověď
Drap

Možná na to přijdeš časem sama. Jo, a škoda každé rány, která padne vedle se za mého mládí říkávalo. A mělo to něco do sebe.

Další odpovědi
david22

Aby měli koho buzerovat.
Doplňuji:
Drap> V něčem máš sice pravdu, ale ne všichni rodiče vychovávají své děti rozumně – částečně vlastní zkušenost, bohužel ☹

Skeptik

Pro některé je to jako hrací automaty. Jdou si na to zahrát s cílem vyhrát prašule a pak za týden studená sprcha v podobě oznámení o dlužných částkách.

Damiana

Proto děti nemám. 🙂

pizlicka

a proto je take nemam.

venkovan

Proč? Je to jeden z největších zákonů přírody.
A podle sebe nemůžeš usozovat jiné rodiče. Mimochodem – čemu ta říkáš buzerace může být i výchova. Mimochodem – jako kluci jsme schytali faek nepočítaně. Popravdě – dneska jsem za mnohé vděčný – ty facky byly od srdce a od strachu (za ty pitominy co jsme dělali jsme si je zasloužili).
Mám také pocit, že ani nevíš co to buzerace je – ale zkus tu položit podobnou otázků lidem kteří prošli vojnou, zaměstnáním, kde jejich nadřízený byl kariérista blb apod.