Gizzy

Na co si mám dát pozor při koupi mobilu Apple iPhone 5s?

Zdravim.
Chtěl bych si pořídit iPhone 5s. Akorát nejspíš z druhé ruky, protože na nový zatím nemám.
Jsou nějaký problémy na co by mě mohli napálit? Třeba zablokovaný, že by nešel odblokovat nebo tak. Nevím právě, jestli narazim na nějaký se zárukou a ještě jde v Apple obchode udělat doživotní záruka. Někde sem to slyšel. A kolik to stojí? Nemohu to najít. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
sesednizkola

dobra volba! iphone je skvelej telefon a 5s je svizny a dobre padne do ruky. tak koukej aby mel odblokovany icloud a nekupuj min jak 32 gb. jdi na fora o applech, dozvis se dost vic nez tady ;)