Mofli

Na co si dát pozor při podpisu Úvěrové smlouvi při koupi nemovitosti?

Na internetu je až příliš moc odkazů, takže co je to nejdůležitější. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Úvěr jako takový řeší při koupi nemovitosti renomované finanční společnosti, které mají s uzavíráním smluv letité zkušenosti. At už jsou to banky, nebo stavební spořitelny, zde bych se příliš nebála podvodu. Pro svou vlastní jistotu si můžete nechat prověřit znění platné kupní smlouvy ještě i právníkem této společnosti, nebo jakýmkoliv jiným advokátem, který by Vás měl na úskalí ve smlouvě obsažená, nebo naopak smlouvou neřešená upozornit.
Chcete-li nemovitost kupovat, ručíte za půjčené finanční prostředky pravděpodobně touto nemovitostí. Takže banka má jistotu, že svůj dluh v pořádku uhradíte a pohlídá si, aby náležitosti kupní smlouvy a převodu nemovitosti byly řádně ošetřeny.
Vy si pouze pohlídejte, aby výše splátek byla pro Vás únosná a podmínky smlouvy z Vaší strany byly splnitelné.

Další odpovědi
mojitek

Tady nic nevyřešíte.AŤ Vám dají návrh smlouvy a s tím běžte za právníkem který se specializuje na tento druh činnosti.Zaplatíte nějaký ten peníz navíc,ale máte jistotu.Já bych to jinak neudělal.Pokud tak neučiníte můžete si zadělat na pěknej malér,tak pozor !