pizlicka

na co se zitra nejvic tesite?

Doplňuji:
no jo,dyt zitra je brezen.huraaa,te­plooo:-)

Nejlepší odpověď
briketka10

tak nejvíc na to, až vypadnu z čekárny hura hurara a zajdu do Globu na nákup, koupím si něco moc dobrýho sladkýho, jak jste mi posílali ty obrázky a naladili mě mňam..
pak asi i uzený ocásky 😁

Další odpovědi
Andělé

Že se dobře vyspím,děti mají prázdniny.:-)
A také,že bude 1.3.,jééé březen,to už jaro tuká,tuká a tuká..:-)

Michal Kole

Že už je březen a bude teplo (brzo). Nětěším se na „jarní“ deprese.

Jsou způsobeny „vyčerpáním“ organismu po zimě.

tom004

Nejvíc mne potěší,když ráno zjistím,že ještě jsem. :))

VampGirl

Půjdu navštívit babičku, tak se docela těším. :)

hanny 2

Zítra v 10hod.jdu na masáž,tak na tu se těším a taky ke kadeřnici.

Damiana

Hodně se těším už po ránu do bazénu! Večer jdeme tancovat a mezitím mám sraz s kámoškou. A pak taky – zítra se chystám dělat řízky, takže i ty mají své čestné místo – kvůli příloze jsou tedy na čtvrtém místě. 🙂

dědapetr

Těším se že se mě podaří vstát a odvést vnučku do školky.

aramah

Na hezký den a je mi jedno jestli prší nebo ne.
Každý den je zázrak :D