pizlicka

na co se zitra ale vuuubec netesite?

briketka k obvodákovi:-)

Nejlepší odpověď
Andělé

Jestli bude pršet..:-(
Zítra nemám žádné zařizování,tak to vypadá,že den bude nejspíš vydařený. S dětmi něco podnikneme..pokud ale nebude pršet. Jinak bysme dali jen procházku a vyblbli se doma..

Další odpovědi
hanny 2

Nic neexistuje!

dědapetr

Vždy se těším na další den,jsem zvědaví co se přihodí něco neočekávaného.

briketka10

na tu plnou čekárnu BACILŮ ☹
doktora mám hodnýho až moc jdu tam jen s rukou, mám jít na operaci..
Doplňuji:
a možná taky, aby nepršelo mám to daleko z Glóbu..

redy

Že musím z postele :((

Michal Kole

Na jarní deprese ☹

lenka.seda

Na školu! A navíc jdu k doktorce zrovna tu hodinu co máme psát test z Čj tak budou děcka ze třídy kritizovat… :-///