Kroupič

na co se zaměřit u výběru lyžařských brýlí??

Odpovědi
zzzzz

Hlavně ať jsou dvojsklo, jinak se budou mlžit. Není potřeba kupovat drahé, já mám asi za 500kč a jsou super. Musí také dobře sedět, proto vybírat je jako dárek, je vhodné pouze v obchodě, kde Vám je po Vánocích budou ochotni vyměnit. Brýle si vyzkoušejte tak, jak je budete nosit, tedy pravděpodobně přes přilbu, takže přilbu do obchodu sebou.

bobasika

Anti-fog, dvojité sklo, žlutá max oranžová skla…já mám brýle z Rossignolu na Hatích a jsou super, vůbec se nemlží a jen tak se nepoškrábou, viditelnost skvělá i při sněžení

kablik

nejspíš na cenu…