Na co se těšíte v novém roce? Máte světýlko na konci tunelu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak především před sebou nevidím žádný tunel a když se třeba mám dnes lépe než tomu bude zítra, hlady určitě neumřu a ještě stále mám dostatek energie abych dále cupital se vztyčenou hlavou. Těším se na to, že budu potkávat také slušné lidi, až rozkvetou stromy a budou zpívat ptáci, až se celá rodina sejde v pohodě na chalupě a přímo toužebně očekávám, že nás politici konečně přestanou strašit a začnou smysluplně plnit svoje sliby. Už nyní se těším na okamžik nakolik budu koncem příštího roku překvapen pozitivy, která se skutečně naplnila. Nejen se těším, ale též upřímně věřím. Ostatně, proč bych si měl nějakými "čmoudy" koledovat o průšvih.

Další odpovědi:

Zlatý

Věřím a těším se na to,že navzdory různým,ne zrovna pozitivním předpovědím,se budeme mít minimálně stejně dobře jako letos.A to světýlko je pro mne,neztrácet humor a naději,že na konci příštího roku,budeme zase o nějaký ten krůček spokojenější.

Zlatý

Každý má svůj tunel a světýlko na konci.
Idea,že naděje umírá poslední - to bude nejspíš fakt,ale má to spoustu ale.
Otrlý cynik by mohl pronést sentenci:"Je lepší být zdravý a bohatý,než chudý a nemocný"-----ale nejsme přece cynici, a už vůbec ne otrlí.Že?

Zlatý

Dudu to krásně napsal..
Také se těším na milovanou,rozkvetlou,vonavou přírodu,dobré kamarádky,jestli už seženu práci,na úsměv mých dětí...
Trochu méně se těším,až půjde syn do 1.třídy,začnou nové starosti...
Chtěla bych jít na vysokou,ale to ještě musím počkat,až si na ní vydělám a syn bude ve škole samostatnější...
Chtěli bychom pejska,ale také musí počkat,až budu mít práci. Nedej bože,kdyby se mu něco přihodilo,nechtěla bych ho finančně zanedbat.
Těším se na svou moudrou,hodnou Annas,na to,že se zde stále budeme ve zdraví scházet a na ostatní...:-)

Zlatý

Žijeme a hlavné je,
vedieť žiť.

Zlatý

Světýlko na konci tunelu zhasínám, aby mně ještě někdo nakonec nevytuneloval

Bronzový

Tunelů už tu bylo dost,teď už čekám na pořádný záblesk a výbuch.

Pokročilý

Zdravím všechny jsoucí tady lidičky. A nemohu odolat a nenapsat oblíbenou větu Pepíčka Beka: Carpe diem, ať to fičí dokud žijem!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.