Galax

Na co se ptát když si kupuji ntb??? prosím rychle!!!

Na co se mam ptát, na co se mam podívat atd…???? prosím rychle, za 15 min si pro něj jdu…

Nejlepší odpověď
hanulka11

ono jestli tomu nerozumíš, tak to co ti odborně řeknou ,ti asi moc neřekne

já bych si bývala být tebou vzala někoho kdo tomu rozumí s sebou

Další odpovědi
Michal Kole

na technické parametry, jaký procesor, kolik RAM, zda má grafika vlastní paměť a kolik. jaké je mechanické zpracování notebooku, jaké je podsvícení obrazovky, počet portů USB (těch je vždy málo), zda jsou nějaké záruční pečetě, zda si můžeš přidat RAM svépomocí, jaký je dodaný OEM software v jaké jazykové verzi, jak je řešena záloha instalačních dat, možnosti záruční opravy,… Je toho ještě dost

Skinn3r

Záleží na ceně u ntb do 15 tisic se nema cenu ptat na nic a potom je to vas co potrebujete jestli vykon nebo kvalitu nemam predstavu na co byste se chtel ptat ? Notebook podle vzhledu maximalne jestli tomu nerozumíte

Tom20

Hlavně na to jestli jsou k to mu zdarma nějaké další věci 🙂

RomanP

kupovat něco a nerozumět aspoň základu je velká chyba. Na tvou otázku rychlá odpověď prostě není. Každý obchodník na tebe vychrlí desítky odborných slov, jen aby ten výrobek prodal. Někdy ani sám prodavač neví, co přesně blábolí, ale on je placen zato že dokáže prodat nikoli za odborný přístup