skorpik2

Na co se připravit ohledně mateřské.

Chceme dítě a ptáme se. Na co se připravit? Jak to chodí. Co vyřídit ohledně dokladů a jak vyždímat stát o co nejvíce kaček 😛.

Nejlepší odpověď
venkovan

Stát vyždímá tebe – neboj. Víc nedostaneš než na kolik máš nárok a to je uvedeno ve všech programech o sociální podpoře mladých rodin.
A to ostatní samo přinese to dění okolo narození a výchovy potomka (potomkyně).
Na co se připravit – na celoživotní radosti a starosti s potomky.
Popravdě – čím víc nad tím budete přemýšlet, tím se jen utvrdíte, že dítě je drahá investice, že papoušek žako přijde na míň.
Nicméně investice do dítěte zpravidla bývá to nejlepší do čeho můžeme investovat. Ne všechno lze měřit jen penězi.

Další odpovědi
dědapetr

Jak se připravit na mateřství.

http://www.ro­dina.cz/clanek4151­.htm

Funna

Jestli chcete dítě jen kvůli tomu, aby jste ždímali stát…tak to si ho raděj ani nepořizujte!