zjentek

Na co se nejvíc těšíte, když si plně uvědomíte, kam život směřuje?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud bych jako fakt přijal tezi, že život směřuje zpět k počátku – pak bych se těšil, až tam budu…
😉
Ale zatím nevím, kam život směřuje…
😉

Další odpovědi
mosoj

Součástí života je také smrt. Úplně obyčejná realita.

www

Těší mne vědomí, že se toho nedožiji 🙂

anonym

Těším se hlavně na tu současnost a blízkou budoucnost svých dětí a na lásku kterou jim mohu do té doby dát,než pak vše zkončí.

klumprt

Těším se na každý další den, který prožiju v radosti. Doufám, že jich bude ještě hodně, než sklapnu víka.

arygnoc

na moment, kedy konečne budem môcť robiť, čo chcem, a nie, čo musím.

😉

mokrygorky

No, svět(život) směřuje k islamizaci, takže se těším na smrt =)

lexx

až to u nás praskne podruhé (a vono to příjde dost brzo) ale tentokrát to samet už nebude…

marci1

Nelze s určitostí říci kam život směřuje. My optimisté věříme, že bude jen to lepší a těšíme se na vše hezké a dobré. 🙂

led

Na koniec toho katastrofického filmu. Ako prílišná idealistka verím v šťastný koniec a svetlo v sále.

led

arygnoc, mladý muž, ešte máte šancu. Toto sa splní aj niektorým dôchodcom. Pracujú, aj keď nemusia, čo dokážu vyžiť z dôchodku, pretože práca ich baví, chcú ju robiť a vládzu ju robiť…

arygnoc

od septembra to bude realitou. ;-DD

už sa teším.
ešte je pár vecí, ktoré musím.

😉

led

To je tak nádherný pocit, keď šéf provokuje s „nezamestnanosťou a vy mu môžte s úsmevom a nie so strachom z budúcnosti, povedať: "Šéfe, ak vám naša spolupráca nevyhovuje, môžem ostať doma“
Vyskúšala som si to v praxi a už o tom viac nehovorí… (chce dožiť penziu v kľude, aby takto mohol povedať svojmu šéfovi)

arygnoc

😁

zjentek

gecco: jak to, že nevíš ..ty nechodíš zalejvat hřbitov? ;)

gecco

Zalejvat ani ne, spíš tam chodím ´svítit´…
Akorát si nejsu jistý, jestli tam rozsvěcím to správné světlo ´po životě´…