SajmonModer

Na co se dnes budete dívat? Nebo co budete dělat?

Začíná nám noc …
Doplňuji:
Taky jsem si stáhl dnes Skyline.

Odpovědi
anonym

Jak kdo,ale já za chvíli jedu na noční směnu.

hanny 2

Budu se dívat na seriál na Primě Cesty domů a potom na Top star magazín.

fablen

pracovat a relaxovat u PC a zvukovou kulisu mi bude dělat Ozzák

anonym

Půjdu za chvíli do hajan,jsem urvaná jak kotě,rano do fachy,tak dobrou noc!

hanulka11

Já na TV nekoukám ,takže ještě chvíli budu zde a pak si vezmu knihu , ulehnu a budu číst dokud neusnu

Honzucha

Chystám se dívat na Skyline.2010.720p­.BluRay.DTS.x264-DNL

LucyOnTheSky

Ptát se a odpovídat 🙂

Terryle

Přemýšlela jsem, že si dám pár dílů M.A.S.H.e, ale asi to dopadne jinak – budu tvořit stránky, psát maily a rozvíjet svou poslední aktivitu, tak trošku boj za věc veřejnou. Já se nepoznávám…

meereg

Dopiju svůj Modrý portugal(r.2006)a otevřu si Cabernet(r.2010)­......a uvidím.

stana73

Já jsem si dala kávu s přítelem během Cesty domů,pak fotbal na čt4,zprávy na Nově a teď Kod Navajo plus Odpovědi atd