SajmonModer

Na co se dnes budete dívat?

Pustíte si TV? Nebo se na něco budete dívat na svém pc či dvd?

Nejlepší odpověď
quentos

na nic, budu pěkně překládat

Další odpovědi
tom004

ČT 24 mám jako kulisu k počítači.

Já...

Na tývý s písí

anonym

Já opět do stroje vydělávat na chléb náš vezdejší.

panenka

U nás bude puštěná Ordinace takže se budu dívat na ordinaci a budu pracovat na PC.

tuCZek

sem si stáhl „Alf vs.US Army“ a „Architekt odpadu“,tak mám na co čučet,ale ještě tady musím něco dodělat :)

dědapetr

Criss Angel: Extrémní magie

Terryle

Budu dopisovat kus diplomky a kdyby to bylo hodně rychle, tak si pak dám buď jeden díl Leteckejch katastrof, nebo starou ruskou adaptaci Stalkera, prý ale naprosto dokonalou. Ale obávám se, že na to fakt nezbyde čas, budu ráda, když doklofu tu kapitolu a pošlu ji k posouzení… :)