jjj123456789

Na co se dívat v neděli večer?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Vinaři

Vinaři ani Kriminálka Anděl to určitě nebude. Budu se dívat na Měsíc, hvězdy ( jestli je bude vidět ), na dvojku červeného atd … 🙂

Další odpovědi
huxa

Kriminálka Anděl

Doplňuji:
Znám asi sto věcí na jiné dělání v neděli večer a tisíce vhodnějších filmů/seriálů, ale kdybych si musel vybrat z jedné těchto odpovědí, určitě to nebude parodie na parodii pražáků.

mosoj

Kriminálka Anděl

Na hezkou ženu.
Bohužel nedal jsi mi jinou možnost.

anonym

Na hezkou holku…
😁

Nazdar Bazar

Na pivo.

anonym

http://ona.id­nes.cz/foto.as­px?r=vztahy-sex&foto1=VES1e8da­a_43ONA14a.jpg

Nazdar Bazar

Tak to je ještě lepší.

Nazdar Bazar

Na měsíc.

anonym

Romantiku…
😉
A nebo jsi astronom?

Nazdar Bazar

Proč ne pokud to nejsou reklamy. 😁

anonym

Tak koukám, že tahle anketa se Jjj123456789 fááákt nepovedla…
😁

Nazdar Bazar

Ostatně jako většina jeho dotazů :)