Vodpovedi

Na co se dá použít prádelník/komoda??

  • Kromě prádla, mě nenapadá moc nápadů na co použít komodu.

Nejlepší odpověď
marci1

Dají se tam uložit ručníky, utěrky, čepice, šály, šperkovnice, potřeby na šití apod.

Další odpovědi
Lucijej

Všechno, co se tam vejde.
Já tam mám třeba uložené knížky, které se mi nevejdou do knihovny; menší kabelky; povlečení na peřiny; dalekohled; laboratorní soupravu; košík se šitím; sbírku pohledů a spoustu dalších krámů a blbůstek…

briketka10

můžeš použít na LP, CD, DVD boxy kde
mám spoustu fotek, dokumenty co ještě
nemůžu vyhodit apod.mám takové nízké
prosklené skříňky jen jedna není a v ní
mám např.svíčky, ubrousky, vypadají jako
komoda mám v nich vše uspořádané a
vypadá to hezky, nahoře je televize, domácí
kino a další technika s reproduktory :)

Drap

Jako úložný prostor téměř na cokoli