entony7

Na co se bude ptát sociálka?

Ukrady jsme motorku, šlo to na kriminálku a na sociálku, jaké typické otázky mají? Jsem nezletilý, co se mnou můžou udělat?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Dopustil jsi se provinění a může to řešit soud pro mladistvé, který ti může dát nepodmíněný trest v nápravném ústavu pro mladistvé-tzv. pasťáku.
Sociálka se bude dotazovat proč jste to udělali apod.

Další odpovědi
střevo

ukaž jim paroháče až zas přídou :)))

marci1

Ptát se budou na všechno, na rodinu, školu, kamarády ap. Již jsme odpověděli : ☹
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakej-trest-muzeme-dostat

JeRRyi88

Záleží na tom jestli to je po prví takový čin nebo vícekrát.
Ale především takový ty psycho otázky.
Proč jsi to udělal, co tě k tomu vedlo, jak se ti daří/nedaří v živote nebo ve škole a podobný přes rodinu až nějak do končin otázek.