YlesMoyles

Na co používáte mobilní telefon (kromě volaní a psaní sms) ?

Nejlepší odpověď
Alesh

jako hodinky a budík
a občas nějakou tu upomínku si do něj hodím
někdy používám navigaci, když jsem ztracenej 🙂
a pak občas foťák
další funkce buďto nepoužívám nebo jen absolutně sporadicky (hry, média)

Další odpovědi
anonym

I jako podložku pod stůl.

marci1

Balím na něj chlapy. 🙂
Na vše, k čemu je určen a k čemu je možno jej použít.

LuCas56

Npř. Na hraní her, kontrola Sociálních Sítí, Budík, na úkoly (škola), Selfie, Jako tahák do školy :), atd… :D

iceT

na hraní a na svícení, ostatní už bylo napsáno

BANAN93

koukám na telefonu na televizi – hlavně teda když jdu spát, můžu si lehnout jak chci a furt na to vidim

lexx

podložit křivou almaru, zajistit garážová vrata, přibít na stěnu hřebík pro obraz, dát děcku na hraní (píská to, bliká a vibruje) nebo praštit jim přes hubu útočníka a má dost

Rocker

Na internet,foce­ní,budík,kalen­dář,upomínky,tel­.seznam,ofline mapy,navigaci…

Kelt

Budík, stopky, mp3 přehrávač, foťák, kamera. Kredit 200 Kč mi vydržel 10 měsíců.

Emefej

Můj telefon nic jiného než volání a sms neumí.

Alesh

marci1, to balíš školáky nebo co? 🙂