petr77

Na co nejčastěji myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Vtírá se mi odpověď, že na blbosti.
Tak to ale není. Nejčastěji myslím na to, co dalšího bych měla udělat, až skončím to, co dělám teď.
Často myslím na děti a vnučky, na partnera, na své kamarádky a známé.

Ad Dr.Axl: na ten myslívám taky, ale nedá se říct, že nejvíc. Přesto díky za připomenutí.

Další odpovědi
anonym

Dílčí pokus o upřímné prozrazení již u otázky v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kterou-denni-dobu-nejcasteji-myslite-na-sex