Standaa

Na co, nebo jak, by umřel člověk při tomhle druhu mučení?

Pokud bysme člověka nemučili konvenčně, ale tím způsobem, že bysme ho zasadili do uzavřeného prostoru, kde by se nemohl jakkoliv hýbat, nic dělat, ale zároveň by tamjen ležel, a fyzicky nijak netrpěl + zásobovali bychom jej potravinami, dopřávali mu spánek, resp. všechno nezbytné pro přežití… Jak dlouho by v takových podmínkách vydržel, a na co by umřel? Předpokládám, že fyzicky by při přísunu všech žádoucích látek a spánku zemřít nemohl, zřejmě by zemřel na psychické zbláznění
Doplňuji:
Pro upřesnění – O všechy biologické potřeby by bylo postaráno – močení, defekace nevyjímaje, sprchy aby to nesmrdělo, ale neměl by vůbec žádné vyžití, žádnou zábavu, nemohl by se v podstatě ani hýbat…

Odpovědi
Awe

No bůh ví…Ale takhle byl mohl žít dlouhé léta.Lepší by bylo problikávájící světlo či skřípavé zvuky,
Vem si že takhle žije poměrně dost vyžraných lidí a žijou

RyuzakiKate

No nezapomeň, že by se musel taky ale nějak vyčurat a vykadit, takže by nejspíš umřel smrady :)
Doplňuji:
No tak v tom případě mi to přijde akorát jako vězení, jen trochu drsnější kvůli tomu znemožnění zábavy. Takže by asi normálka umřel stářím nebo by se zabil sám, až by ho to přestalo bavit.

Drap

Některý by se zbláznil a některý by sešel věkem. Každý jedinec je jiný

kapka

Mel by prolezeniny, otevrene rany, kterymi by se do tela dostala infekce a na tu by umrel.
nemoci.vitali­on.cz/proleze­niny/

Kelt

Nějak to nechápu. Bude ležet, ale zároveň půjde vykonat potřebu, sprchu. Bude mít tedy prostor pro pohyb, a bude mít doufám i přístup vzduchu – existují cviky, které nevyžadují velký prostor. Bude mu asi chybět sluneční světlo, vitamín D problémy s kostmi a pod. Když bude ležet, může si v duchu promítat filmy, pouštět hudbu atd.
Pokud bude svázaný a bude mu na hlavu pomalu kapat voda, tak se za chvíli zblázní.
Ale každý člověk je jiný