Agneta

Na co myslíte, když ležíte večer v posteli?

…před usnutím? :DDD

Nejlepší odpověď
ivzez

Bohužel čím dál častěji na to,
jak dlouho zase bude trvat, než usnu…

Další odpovědi
zjentek

před usnutím? Tak to nevím, to se mi to různě honí …

lexx

myslím na to že jsem v práci a mám noční příplatky…dobrou­ noc

quentos

… tak to se radši ani neptej ;{)>

gecco

Je nutné v posteli přemýšlet???
😉
Jó, předtím – to potřeba je – rozmyslet si, s kým do tý postele vlezu, to potřeba je…
😉

ten který je

Snažím se myslet na své dětství,protože kdybych myslel na současnost tak bych vzteky neusnul.

Anténka

Představím si, že můj strop je obloha plná hvězd a začnu snít..
Přemýšlím o všem kladném a vyhýbám se všemu,co je zlé nebo mě trápí. Je to super způsob, jak se můžu odreagovat. Vždycky mám pak skvělé sny a dobře spím

Löwe

Většinou si pustím nějakou příjemnou hudbu a jen tak přemýšlím o budoucnosti, o mých cílech a snech a nebo o tom, co se stane až umřu 🙂

klumprt

Na co myslíš, že asi myslím? 🙂

JájsemRaibek

Já myslím prý jen na jedno, takže i v posteli před usnutím :) jo a taky se mi o tom občas i zdá :D

Emefej

Marně vzpomínám, jestli jsem zamknul.

Klaproth

Myslím na to, že příště si dám o dvě piva méně.

anonym

Na co? Přece na tebe.

RyuzakiKate

Většinou nejdřív myslím na to, co mě čeká asi zítra a zkouším si plánovat, co bych mohla udělat a pak si přehrávám události uplynulého dne/týdne/měsíce, vzpomínám na pěkný i nepěkný věci, přemýšlím nad nimi… Už to musím teda stíhat rychle, protože většinou usnu do pěti minut i méně :)

mosoj

Na dobu kdy mně bylo 20 –60 let.

Frogman

quentos: Proč jen hlavu smajlíka ;{)> a ne rovnou celého i s tělem
;{)>=|--<
? :DDDDD

Agneta

klumprt >>> tak to né, že se nestydíš…:DDD

klumprt

No, někdy myslím i na práci 🙂

Agneta

vidíš, zjentek je slušnější…tomu se to honí v hlavě…myšlen­ky, že:DDD

zjentek

myslím, že jsme s klumprtem oba slušnější

Agneta

No to určitě…jeden slušnější než ten druhý…:DDD