fcoop

Na co myslí ženy, a na co muži?

MOHLO by to tak být?

ŽENA:
Leží vedle mě, vůbec mě neobejme. Kouká do stropu. Kdo ví, nad čím přemýšlí. Jsme spolu už dva roky. Je to příliš dlouho, asi už mě chce vyměnit za mladší. Přece jen, za tu dobu jsem dost přibrala. Teď se zamračil – to není dobrý. Myšlenkama je úplně někde jinde. Ztrácím ho, už pro něj asi nic neznamenám…

MUŽ:
Hm, moucha na stropě. Jak to kurňa dělá, že nespadne?

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že občas ano. Žena je emotivnější, pomocí své empatie a intuice se snaží vcítit do myšlení svého partnera, i když ne vždy se zadaří. Často je vztahovačná, ovládají ji ve vlastním nitru emoce, které vyvolal její partner náznakem něčeho, třeba bez vedelšího úmyslu.

Muž, protože si v uvedené situaci není žádného prohřešku vědom, přemýšlí, jak vyřeší jistý problém v zaměstnání. Proto je zaujat prostorovým viděním, myslí logicky. Při pohledu na mouchu zítřejší problém už vyřešil. I když by nemusel v danou chvíli sledovat mouchu, ale věnovat se ženě …

Jenže – lze snadno odstranit určitou myšlenku z hlavy? Ale na druhou stranu od života dostaneme to, čím se zabýváme ve svých myšlenkách. Pokud budeme myslet pozitivně, chovat se nadšeně, budeme se cítit šťastně, pokud negativně, i náš svět bude ošklivý

Na závěr jeden citát – Kdo nepřemýšlí, přidělává druhým problémy; kdo přemýšlí, přidělává je sobě. Je v tomto případě na tom lépe muž či žena?

Je těžké žít s ženami či s muži, ale i bez nich… Důležité je vzájemné pochopení, tolerance …

Další odpovědi
Lenjička

Mohlo 🙂
Já jsem si myslela, že náš vztah má krizi, když byl můj milý odtažitý, smutný a nechtěl sex…
Měl zácpu 😁
Ženy mají příšerně velkou představivost a chlapi nejsou zvyklí vysvětlovat 🙂