Kroupič

Na co máte nejčastěji záběry? Na červy nebo něco jiného? A kdo na co chodí? (na rybách)

Nejlepší odpověď
www

Připadá mně, že červa ryby už ani neznají. ☹ dřív žížala nebo hnojňáček a úspěch jistý. Teď je asi potřeba znát čím se kde vnadí a podle toho volit nástrahu. Na kapry mám nejraději kukuřici, na jaře rohlík a burizony.

Další odpovědi
anonym

Návnada je chleba a úlovek je kapr!

ten který je

Záleží na lokalitě.Dříve stačila pařená houska nebo bílí červi.Také kolínka byli dobrou návnadou.Dnes je to spíše o boilies,různých posilovačích a hlavně o penězích.Na trhu je nepřeberné množství výrobků které se používají jako návnada že se z rybařiny stal celkem drahý koníček.Ještě bych chtěl říct,že na Moravě se dříve jako návnada používal hodně hrách.Jak je to nyní nevím-dlouho jsem tam nebyl.

tom004

Já vlastně nevím.Na ledě jsem ryby ještě nechytal. 🙂