Avatar uživatele
Rommart

Na co mám nárok? Manžel je Plně invalidní a, soběstačný,já bez zaměstnání a nároku na Podporuv nezaměstnanosti.

Dnes jsem se dozvěděla na ÚP že nemám nárok na Podporu v nezaměstnanosti protože jsem nestihla odpracovat v krachující společnosti celý rok v kuse. Nyní jsem bez jakéhokoli příjmu, snažím se najít zaměstnání již více než rok, bohužel bezvýsledně.V sou­časné době jsme odkázáni jen na manželův důchod ve výši 14200 Kč. Nájem za byt nám činí 8000 Kč a inkaso 2000 Kč. Nevím co mám dělat, bohužel jsem bílá, to asi bude ten největší problém. Poradí mi někdo? Děkuji.
Doplňuji:
Pro FUNNY, tento Nick Rommart je vnukův a používáme jej celá rodina, a co se týče odpovědi na otázku před 120 dny, tak o tuto byl vnuk požádán svou Tetou kterou jen na oko to téma tehdy zajímalo, tak prosím nesuďte vše jen podle Vašich dojmů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? franku před 4235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

v tomto státě na nic…váš příjem je 2,38 násobek životního minima…spousta lidí nemá 14 200 ani za měsíc na výplatu, na tož důchod…
Doplňuji:
PS: před 120 dny se tu pod stejnýmnickem ojevila otázka: Pronajal jsem RD, kde mám trvalý pobyt jako majitel RD…to si tedy sami sobě vyplácíte tučný nájem 8000 .-)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elvan

možná by to chtělo trochu si zrevidovat pravopis a štábní kulturu životopisu, pustit se do hledání na jobs.cz, prace.cz, annonce.cz, flek.cz…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
franku

Máte děti na Vás závislé?Jestli ne,tak asi nic nedostanete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

nesoudím podle svých dojmů, ale podle toho, co je psáno…a to je nick…si založte nick „rodina ta a ta“ a bude jasno…

před 4235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to vidím první ho člověka, která nechává plný přístup celé rodině. jméno – heslo

před 4235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odhlasil-jsem-se-z-trvaleho-pobytu-na-uzemi-cr-za-ucelem-stehovani-do-zahranici

před 4235 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek