Kric.ouwner

Na co mají reportéři pravomoc?

Teď jsem koukal na reportáž o reportérovi kterému účastník nějákého nelegálního tuningového srazu rozbil kameru , já osobně bych mu rozflákal i hubu když bych ho poprosil o to aby mne nenatáčel a on by v tom pokračoval , v té reportáži ze sebe dělá chudinku ale doufám že si ho najde a šlápne mu pořádně na krk drzému pseudo reportérovi , na co všechno mají právo ??? co vše můžou točit ??? tím pádem mám i já právo ho točit i když třeba si odskočí když bude venku na procházce a jako on dá poté video na net bych ho dal i já …

Odpovědi
venkovan

Reportér mne může natpčit, ale pokud si nepřeji, nesmí mne zveřejnit.
Zvěřejnit obličej není skutečně tak jednoduché jak si myslíme, že někam na web dáme fotografie. osobně když fotím akce či když natáčím, tak předem říkám, co s fotkami chci udělat. Mám třeba snímky, které si natáčený nepřál vyvěsit na web, ale zas jsem je mohl použít na přednáškách pro studenty apod. ( jen použít v uzavřené skupině lidí – nejsou erotické, ale ukazují drsnost života když se udělá malá chyba).