Pipka

Na co jste ochotni odvádět peníze, aby je stát použil?

peníze z našich kapec jdou měsíčně,ani nevíme kam.Jste pro aby jsme měli přehled kam které peníze opravdu jdou a na co všechno jste ochotni odvádět skoro polovinu platu.

Odpovědi
ptáč

Jsem ochoten platit téměř 45% ze své mzdy (msty) na cokoliv. Na platy úředníků, na korupci, na výstavbu infrastruktur, na nefachčenky, na zdravotnictví a do sociálních organizací. Čím víc peněz, tím líp na světě. Hlavně nepotřebuji znát konta a kapsy, do kterých to všechno jde.

Agneta

Na investice v Česku. Hlavně aby nešly do zahraničí (na výstavbu Ukrajiny např.):D

postcd

záchranná služba
nemocnice
policie
dávky existenčního minima
do rozvoje nových pracovních míst a vůbec vylepšování trhu práce
eliminace nelegálních aktivit a škůdců

lexx

státním vyžírkům – parazitům smradlavým lenochům ? ani korunu…zdravot­nictví ? ano ale ať na konci roku vrátí nevyčerpané odvody, u doktora jsem nebyl 4 roky, na nemocenský 20 let…a pojištění platím furt, nemáte dojem že je to kurva loupež ?!

Pipka

Lexxa,to je dobrý námět na diskusi