Terka:)

Na co jsou tady ty body ?…děkuji

body

Nejlepší odpověď
quentos

motivace pro začínající a označení důvěryhodnosti … máte vysokou pravěpodobnost, že odpověď od „zlatého“ uživatele bude košer … navíc udělení „palce“ za odpověď se dá brát jako forma poděkování za to, že si respondent dal tu práci s vyhledáváním.
Cituji slova mého někdejšího učitele fyziky: „Nechápu, jak to můžete nechápat“…

Další odpovědi
anonym

Pro někoho na nic,pro pár jedinců je odměnou za jejich snažení odpovědět.

dudu

Tyto stránky jsem aktivoval v únoru min. roku a nikdy jsem se za body nehonil. Zvláště pak ne kladením otázek na které znám odpověď nebo např. ze stránek naučného slovníku a jiných encyklopedií. Uvítám však každý bod, který signalizuje, že má odpověď byla někomu užitečná, nebo snad je poděkováním bližního za snahu pomoci.

Nechci rozdmýchávat žádné třenice, ale na slovenských stránkách mám občas pocit, že se body udělují i podle národnosti.

SajmonModer

Na uspokojení našeho ega.

alexandra

Mě je taky jedno,kolik mám bodů,ale dávám palec pouze tehdy,pokud někdo odpoví,tak,jak bych odpověděla já,nebo odpoví správně.Ale od druhých mě taky potěší palec.
Ale všimla jsem si,což vůbec nechápu,že někteří valí palce na všechny odpovědi,i když jsou úplně rozdílné.