Avatar uživatele
Terka:)

Na co jsou tady ty body ?…děkuji

body

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dudu, SajmonModer, dougie před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

motivace pro začínající a označení důvěryhodnosti … máte vysokou pravěpodobnost, že odpověď od „zlatého“ uživatele bude košer … navíc udělení „palce“ za odpověď se dá brát jako forma poděkování za to, že si respondent dal tu práci s vyhledáváním.
Cituji slova mého někdejšího učitele fyziky: „Nechápu, jak to můžete nechápat“…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pro někoho na nic,pro pár jedinců je odměnou za jejich snažení odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Tyto stránky jsem aktivoval v únoru min. roku a nikdy jsem se za body nehonil. Zvláště pak ne kladením otázek na které znám odpověď nebo např. ze stránek naučného slovníku a jiných encyklopedií. Uvítám však každý bod, který signalizuje, že má odpověď byla někomu užitečná, nebo snad je poděkováním bližního za snahu pomoci.

Nechci rozdmýchávat žádné třenice, ale na slovenských stránkách mám občas pocit, že se body udělují i podle národnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Na uspokojení našeho ega.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Mě je taky jedno,kolik mám bodů,ale dávám palec pouze tehdy,pokud někdo odpoví,tak,jak bych odpověděla já,nebo odpoví správně.Ale od druhých mě taky potěší palec.
Ale všimla jsem si,což vůbec nechápu,že někteří valí palce na všechny odpovědi,i když jsou úplně rozdílné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek