Babunka

Na co jsou na odpovedi.cz ty body? Můžu za ně časem něco získat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano !! Tricko. !!
Ja jsem tady jedina uplne ze vsech , ktera je tu jen kvuli tem bodum . Jsem takova chudinka sama opustena , ktera jen sbira palecky a hledam nekoho do party. ! ;-( -iv-
Doplňuji:
Ne Ne Ne. Nesranduji. ! 🙂

Další odpovědi
anonym

Body jsou rafinované opatření využívající soutěživosti a pomáhající provozovateli k nárůstu přístupů, podle nichž se odvíjí komerční efekt z reklamních smluv.
Nechci ti kazit iluze, ale prapůvod je jen pouhý byznys. (Proto je základní bodování právě za každý den přihlášení).

Berušinka

Přečti si kodex =)
Hmotně získat? Leda tričko =)

arygnoc

  • iv- sranduje.

na to, že si nepřeje být kontaktovába, nemá profil, kdoví, jestli má otázky a odpovědi, je otázne, jstli má vůbec nějaký profit (a z čeho vůbec).

Časem můžete získat jenom dobrý pocit. Což – stačí. Pro provozovatele stránek jste ale přínosem – i finančním. Ale to nepocítíte, nebojte.

dudu

Není snad -iv- bývalý Miroslavst?