Verush14

na co je wifi router?

jak funguje wifi router? např. když si ho postavím vedle tabletu pujde mi wifi? asi né co?

Nejlepší odpověď
beer

Je to zařízení, které ti umožní připojit více počítačů (mobilů) k jednomu poskytovateli internetu.
Takže nestačí postavit vedle PC, je nutné mezi poskytovatele (modem) a PC připojit router a pak vše, co má přístup (poskytuješ ty, se svými pravidly) se může připojit na net. Vše z jednoho účtu.

Další odpovědi
Michal Kole

router je obecně zařízení spojující 2 PC sítě ve tvém případě interetovou síť tvého providera a bezdrátovou LAN síť u tebe doma