Michal Kole

Na co je v mateřské školce potřeba sprcha ? Od kolika let se dítě zvládne samo osprchovat ?

Když jsem šel do volební místnosti v mateřské školce, tak byly otevřeny dveře do umývárny a tam byl takový sprchový kout, aby dítě neutíkalo ze sprchové vaničky (taková vyšší) obložená kachlíčky.

Vytřeštil jsem oči, na co může být sprcha v mateřské školce potřeba. Rodiče mají snad posílat děti čisté

Nejlepší odpověď
Drap

Některé děti to zvládnou od 4–5 let, ostatním pomůže učitelka. Sprcha není pro to, by tam děti dělali běžnou hygienu, ale pro případy, kdy se znečistí ve školce.

Další odpovědi
kapka

Občas se stane nehoda a počůrají se nebo i pokakají dokonce. :)