Cascada

Čeho se týká reklama, v níž starý chlap pije u stolu pivo a chce jít do hospody na růžek?

Reklamu jsem viděl na YouTube, je na nějaké stránky začínající na G. Byla to situace podobná jak ve slunce, seno…Chtěl bych si tu reklamu znovu pustit, ale nemůžu ji najít.

Na co je reklama – spíš čeho se týká.

Nejlepší odpověď
anonym

Reklama na Conrada, posílání vánočních dárků
zde http://www.con­rad.cz/re/vano­ce?utm_source=fa­cebook&utm_cam­paign=vanoce2016&ut­m_medium=vide­o&utm_content=Ma­rus2short-LAL-Nakoupili