hubickova

Na co je GamePark klient2?

Mám tohle v pc a nevím,na co?A může tohle třeba za to,že když si otevřu internet,po chvilce se mi otevřou další okna a všechno je to jen reklamy na nějaké hry?třeba Farmerama,tanky a letadla a tak podobně?A co se stane,když to odinstaluju?

Odpovědi
jáára

Smaž to všechno.
Používej AdBlock a budeš mít klid

Awe

Gamepark je herní klient sloužící k hraní her online.Pokud nehodláš hrát hry jako cod,gta,minecraft apod.online,klidně ho smazej.Slouží pouze k tomu aby sis nelegalní kopie her zahrála online