*Anonymka*

Na co je dobrý konektor?

Nejlepší odpověď
zjentek

konekt (connect) – spojení ,)

Další odpovědi
Lucijej

Myslím si, že jede o překlep a má jít o korektor. Korektor je udělátko, které má za úkol maskovat nedostatky pleti (pupínky, žilky, kruhy pod očima).

Jinak konektor v kosmetice neznám.

Více v odkazu:

Doplňuji:
mosoj: vede nás k tomu fakt, že otázka je zařazená v kategorii líčení a make-up :o)

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/krasna-tvar/11213-naucte-se-carovat-s-korektorem

iceT

konektor v kosmetice je celke na nic,ale pokud se budeme bavit o líčení,tak je to korektor a ten má za účel krýt drobné vady na kráse.

mosoj

Nevím co koho vede k úvaze o kosmetice. Pokud to není překlep tak konektorů je řada druhů a jsou to ty „oné“ co jsou na konci různých kabelů a strkají se do protějšku ( zásuvky, lidově samice). Pokud je to překlep a jedná se o korektor tak to již vyplývá z názvu a pro každou oblast to může být něco jiného. V každém případě by to mělo něco napravovat ( korigovat).
Doplňuji:
Jo tak , to já nesleduji. Já odpovídám na otázku.

Dobrá duše

Na obecnou otázku obecná odpověd, zajistit konektivitu? 😉

www

Při líčení na nic.
Používá se totiž korektor, ve zdroji je vše 😁

Zdroj: proslecny.cz/skola-liceni-korektor/