bolak

Na co je dobré mít u televize 2 a více HDMI?

Nejlepší odpověď
autacek

Někdo vstup HDMI u TV nikdy nevyužije, pro někoho jsou i 4 málo.

Pomocí tohoto vstupu můžeš připojit například k telce počítač, tak že máš k dispozici další velký monitor, třeba pro prohlížení fotek či přehrávání filmů, připojit tím satelitní přijímač, DVD přehrávač či Bluray, zesilovač a nebo třeba i za pár korun zařízení, které ti z hloupé TV udělá televizi chytrou :), jako je třeba toto: http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/po­int-of-view-hdmi-smart-tv-tv-hdmi-kb-01/

bolak

IQ tykve: :)

IQ tykve

bolak, to se ti to směje, když mě smázli, co ?!

bolak

já se smál ještě dřív něž tě smázli, ale tohle je ještě lepší, takže o závorku víc :))

IQ tykve

Já vím, já jen aby řeč nestála. 😁