Helena114

Na co je AUTOGENNÍ VAKCÍNA?

Dobrý den, k čemu nebo proti čemu slouží autogenní vakcína? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
V případě, že ji požívá člověk.

Nejlepší odpověď
beer

„..použití veterinární autogenní vakcíny by mělo být vždy řešením mimořádné nákazové situace v konkrétním stádě v dané lokalitě, avšak za předpokladu, že k řešení této situace není k dispozici žádný registrovaný veterinární imunologický léčivý přípravek. (zákon č. 378/2007 Sb., ve znění pozdějších předpisů, § 71 odst. 3), nebo bylo-li prokázáno, že použití registrovaného veterinárního léčivého přípravku v daném chovu nevyřešilo aktuální nákazovou situaci.“

Používá se tedy při léčbě hospodářských zvířat.
Více zde: chrome-extension://en­cfpfilknmenlmje­mepncnlbbjlab­kc/http://www­.uskvbl.cz/at­tachments/159_2003-VYR-02-Veterin%C3%A1rn%­C3%AD%20autogen­n%C3%AD%20vak­c%C3%ADny_e070808v2­.pdf

Další odpovědi
marci1

Autovakcína zvyšuje tvorbu protilátek v těle, hodným způsobem stimuluje oslabené funkce imunitního systému a optimalizuje jeho činnost.
Je vyrobena z patogenních zárodků vlastního organizmu. Tím, že začnete používat autovakcíny, vaše tělo dostane informace, že musí tohle a tohle změnit, aby mohlo fungovat správně. Jinak řečeno, můžete se zbavit ekzémů, chronického únavového syndromu, poruch trávení, migrén či vaginálních mykóz, ap.