Anonyym

Co to je peeling (nevím, jestli to píši správně) a na co je?

Nejlepší odpověď
Agneta

Je to čištění pleti – té vrchní vrstvy, „zarovnání“ pleti :DDD
To si musíš představit na chodidlech … tam je ti to jasné že, a na obličeji je to podobné, prostě má jít o omlazování pleti tím, že tu starší vrstvu „odčistíš“ :DDD

Další odpovědi
iceT

Peeling na tělo nebo obličej obsahuje abrazivní částečky,které z těla a tváře odstraňují odumřelé kožní buňky.Pokožka je pak jemnější.Já si třeba peeling nekupuju,používám obyčejnou mletou zrnkovou kávu,kterou smíchám s mycím gelem na obličej.

marci1

Peeling je obrušování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých části pokožky. Provádí se nejčastěji pomocí krému, které obsahuje hrubé částečky.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Peeling

Claresh

Určitě doporučuji, jednou jsem si pozvala paní na předváděčku vysavače a tolik slupek z kůže co mi vysála z postele jsem ještě nikdy neviděla. Od té doby používáme s přítelem jenom mýdla s peelingem.