Zvědavý

Na co doopravdy zemřela Marilyn Monroe ??

Oficiálně na předávkování-ale v jejím žaludku nebyli nalezeny žádné léky. K čemu dospělo nové vyšetřování a lékařské záznamy ?? díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít archiv a srovnat informace..
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Marilyn%20Mon­roe

Něco z roku 2014
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/film/krasna-marylin-zneuctili-ji-pul-stoleti-po-smrti-a-zverejnili-kdo-ji-zabil.html

"Krásná Marylin: Zneuctili ji půl století po smrti a zveřejnili, kdo ji zabil!

Oficiální vyšetřování skončilo tím, že se „jednalo pravděpodobně o sebevraždu“. Od té doby se spekuluje o tom, že byla ve skutečnosti zavražděna.

To se nyní snaží dokázat i autoři nové knihy Vražda Marylin Monroe: Případ uzavřen novináři Jay Margolis a Richard Buskin. Marilyn, milenka bratrů Johna Kennedyho a Bobbyho Kennedyho, doplatila na to, že chtěla zveřejnit špinavá tajemství rodiny, která si zapisovala do červeného deníku.

V osudný den byl podle autorů knihy v domě herečky Bobby Kennedy a jeho švagr, herec Peter Lawson. Bobby se s Marilyn pohádal, ta chtěla svolat tiskovku, kde by všechno vyzradila. A deník mu odmítla vydat.

Bobby byl rozhodnutý ji umlčet, ať to stojí, co to stojí," uvedl podle knihy Peter Lawson. „Byla to ta nejšílenější věc, jakou kdy udělal. A já byl dost šílený, abych ho nechal.“

K činu přizvali hereččina psychiatra Ralpha Greensona, který byl rovněž jejím milencem. Právě ten měl Marilyn Monroe na pokyn Roberta Kennedyho zasadit smrtící injekci přímo do srdce."

Další odpovědi
marci1

Obávám se, že příčinu smrti se nikdy nedovíme. Některé zdroje uvádí, že v žaludku nebyly léky, některé zase, že se tam našel Nembutal. Její smrt prý byla způsobena „akutní otravou barbituráty“ a proto bylo prohlášeno, že jde „pravděpodobně“ o sebevraždu.FBI ji sledovala, údajně měla být na potratu po aférce s Kennedym. Užívala drogy, prášky. Ačkoliv byl rozsudek sebevraždy definitivní, policisté z Los Angeles, kteří byli na místě činu, věřili, že se jednalo o vraždu.

Šidlo

rozdupal ju dinosaurus, ktorého kennedyovci vypustili zo sklepa špeciálne na ňu

ten istý dino dostal aj elvisa, ale o tom pššššt

teraz vážne.....na kerého šlaka vás zaujímajú tieto pošahané konšpirácie? nemáte lepšie hobby?

anonym

podle mě jí ofouklo od spodku