Avatar uživatele
zelí

Na co byste se zeptali své oblíbené celebrity?

Napadlo mě, že kdybych měl tu čest, tak bych asi ani pořádně nevěděl na co se zeptat. Na co byste se zeptali vy? Na něco co vás zajímá nebo co by dotyčnou celebritu třeba zaujalo?
Klidně uveďte i o koho se jedná, ale podmínka to není.
Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nemám oblíbenou celebritu. Ale v poslední době se stal pro mnohé taneční celebritou a bavičem Lukáš Pavlásek.

Takže bych se ho zeptala, zda byl ve škole dobrý matematik stejně jako je dobrý „veršotepec“.. 🙂

--
Zmínila jsem matematiiku vzhledem k dotazu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-vetsina-t-zv-celebrit-se-chlubi-jak-byli-spatnymi-studenty-v-matematice

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemám oblíbenou celebritu, tudíž ani žádnou otázku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Kto je to celebrita? Človek, o ktorom sa hovorí, ktorého stále vidíme na obrazovke, počujeme v rozhlase, čítame o ňom v tlači? Veď je to človek, ako každý iný aj so svojim osobným životom, len je menej anonymný. Človek, ktorý je rád, keď si ráno ide kúpiť rožky, že ho nik neotravuje.
„Jedol si dnes? Zostaneš na večeru?“

Dodatok:
lahny, ale taky vy jste celebrita této stránky tak se vás zeptám na to, zda-li se nestydíte, když naříkáte, tam, kde třeba konat,
ze vzpomínek třeba nabírat silu na nový život, ne jen se vracet do minulosti.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Názory (mají-li jaké) současných polobrit mne nezajímají
a na názory celebrit se zeptat nemohu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

mám ich priveľa obľúbených a veľmi málo neobľúbených…

všeobecne: koľko rokov im trvalo, kým dosiahli, čo chceli (lebo jeden chcel byť slávny, druhý chcel vlastné turné/reláciu, iný hlavnú rolu, iný cenu verejnosti…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zeptal bych se na to, zda-li se nestydí když naříká, že má málo a že lidi, kteří vyrábějí rukama výrobky mají ještě méně.(záleží na tom, jestli by to byla celebrita předlistopadová či polistopadová).
Předlistopadoví naříkají, že všelicos nemohli, TAK PROČ NEŠLI DĚLAT DO FABRIKY NA SMĚNY?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mortin

Nemáš prachy ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

zadupem si v seně ? ptám se otevřeně, jinak zmiz krávko pitomá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Záleží na situaci, místě ..kdybych ji potkal u toalet, tak asi- sralas?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Na nic, nemám mezi telebritami svého oblíbence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nevím přesně co máš na mysli, ale ony „oblíbené celebrity“ nemusím. Zeptala bych se třeba Dalajlámy nebo Matky Terezy, jak to udělat, aby se lidé měli více rádi a byli tolerantní. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek