leonessa

Na co byste pozvali svoji babičku do divadla?

A popzvali byste ji vůbec do divadla, kdyby měla narozeniny? Můžete mne prosím trochu inspirovat, jaký vhodný dárek vás napadá, když kupujete osobě, která má všechno, dárek? Moje fantazie je už zcela vyčerpaná.

Nejlepší odpověď
anonym

Víš,můj sen byl aspoň jednou v životě navštívit Národní divadlo a sen se stal skutkem,proto že dcera s přítelem nám,starším manželům koupila vstupenky na komedii"Sluha dvou pánů" kde exceloval pan Donutil a toto představení v nás zanechalo něco úžasného z návštěvy ND a proto vřele doporučuji tento dárek svým nejmilejším.

Další odpovědi
1popelka1

Taky záleží, jakému žánru dává přednost – opera, balet, tragédie, komedie, činohra, muzikál…

lerak14

no syn vzal babičku do prahy na sluha dvou pánů
a dodnes je babička v tranzu tak že jsem na řadě a rád tam sní půjdu i když divadlo zrovna nemusím