l.t

Na co byste nikdy neodpovedeli????

Nejlepší odpověď
quentos

souhlas s iwetou, ale bohužel se tu najdou tací (zejména jedna, že), kteří fušujou opravdu do všeho a kvalita jejich odpovědí taky podle toho vypadá

Další odpovědi
Jahoda

Na otázku, na kterou neznám odpověď. Ale taky na hloupé a stupidní „otázky“. Ale taky záleží na tom, jaká to je otázka.

Nuk nuk

Na to, na co neodpovídám. Buď na otázky, na které neznám odpověď, nebo na takové které se mi zdají buď nevhodné nebo nesmyslné, případně nepovažuji za nutné na ně odpovídat.

panenka

asi na dosti stupidní a hloupé otázky.záleželo by jaká je tá otázka

iwetax

Na něco co nevim, třeba otázky o počítačích, sportu, Když tomu nerozumim , tak neodpovídam

anetadela1

Na něco, na co neumím odpovědět, protože to nevím.

Michal

Na všechno se dá odpovědět,záleží jak.Pan Horníček to svěle vystihl......