sportak

na co bychom jako češi měli být hrdí?

Doplňuji:
pardon,nesledoval jsem.....

Nejlepší odpověď
Led_

Jeden scestovaný starý pán povedal
Kde domov můj
Nech som bol kdekoľvek vo svete, videl krásy, čaro sveta…
vždy som sa rád vrátil do českej kotliny,
krajšej na svete niet.

Další odpovědi
zjentek

k tvému doplnění otázky: Mám naději, že se nechceš pardonovat za to, že jsi nesledoval, co jsi sledovat nechtěl, co? Propána normálně se ptej, na co se zeptat chceš, vykašli se na ty „autority“, protože když to neuděláš- než dosáhneš 100bodů, nebudeš už sám sebou.
K otázce: měli bychom být hrdi na sebe,být sobě autoritou. Klidně i jako češi. Nenechat se moralizovat žádnými přizdisráči, kteří manipulují nám vlastními schopnostmi.

GTA Andreas

Šedá zeď jde kolem..zapomněl podívat do šedé lišty.. žádná lišta není.. http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/596884/gra­y_potatos.jpg Jsem polohrdý až hrdý jako češi, za které musí odpovědět někdo, kdo si myslí, že se narodil proto, aby si myslel, že bych měl být hrdý za něco, co si myslí že bych měl být. A za to se stydím.

anonym

Viz starší odpovědi:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8De%C5%A1i%20hr­di

Před 5 dny jsi na podobnou recidivu (o závadnosti opakovaného příspěvku dle pravidel) obdržel velice korektní avizo – viz ve zdroji, takže výmluva na neznalost už neobstojí.
Na jiných webech závadné příspěvky rovnou odstraňují, tady nějak admin pokulhává.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-vi-proc-cim-a-s-jakym-zamerem-jsou-vytvareny-kondenzacni-stopy-letadel

anonym

Je tu 99 příspěvků na toto téma. Opakovaná otázka a zase někdo, kdo se nejdříve zapomněl podívat do šedé lišty. Jen namátkou vybrán jeden z posledních:

chachar1922
Proč myslíte, že máme být hrdí na to, že jsme Češi ?

Doplněna:
Chci tady napsat, že jsem nic tady včera ohledně tady toho nepsala. A taky nevím, že tu byl podobný nebo stejný příspěvěk !

Doplňuji:
Takže, shrnu to: Hrdí bychom měli být především na to, že jsme Češi a jako Češi bychom se měli chovat tak, abychom se za sounáležitost k tomuto národu nemuseli stydět. Máme krásnou zemi, schopné lidi a hodně věcí k nápravě, abychom si nemuseli stěžovat na nedostatek práce.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.