Avatar uživatele
quentos

Na co banka potřebuje těch 14 dní?

Při prvním vkladu mě, zejména vzhledem k jeho výši, varovali, že se ke svým penězům 14 dní nedostanu. Proč? Na co ty dva týdny potřebují, tušíte někdo?
Doplňuji:
redy: zas takovej balík to nebyl, šlo o něco málo přes deset tisíc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, ivzez, brillant, redy, zzzzz před 3713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nebyl Vám náhodou zřízen 14-ti denní termínovaný vklad. U tohoto produktu je přístup bez sankcí možný /přívklad nebo výběr/ jednou za čtrnáct dnů. Úrok lze připisovat k jistině, resp. převádět na běžný účet.
Doplňuji:
U běžných účtů lze se svými prostředky disponovat denně.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Asi si tam dal fakt balík, když budeš chtít vybrat víc než stotisíc tak musíš do předu nahlásit sumu.Těch čtrnáct dní nevím ale je to možný.
Informace je už staršího data,tak nevím jak dneska. :)
Doplňuji:
Třeba stebou chtěla navázat hovor,(známost) a napadlo ji těch čtrnáct dní.Jako že to začneš řešit, ale ty néééé prostě si odešel 🙂

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Netuším – nikdy jsem se s takovýmto ´požadavkem´ banky nesetkal…*)
😉
Možná by nějaké indicie poskytla znalost – o kterou banku a jaký typ účtu (přesně) se jedná.
*) pokud nešlo o takovou částku, aby bankovky a mince ´bankéři´ 14 dnů přepočítávali…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Tak to je mi vážně divné, pořádně si přečti smluvní podmínky banky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

a nemysleli výběr přes bankomat,tam by trvalo,než přijde karta,jinak je to co vím,tak jsou ihned k dispozici,otázka ale stále je,co je to za banku,pak se dá lépe odpovědět…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Je to nějaká divočina. Od té banky bych okamžitě odešel. Běžně můžeš disponovat v tom okamžiku, kdy vložíš peníze. Nešlo o něco speciálního? I 100.000,– je málo na takovou podmínku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Poštovní spořitelna

před 3713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rigormortis

První vklad…při pořízení nového účtu?

před 3712 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

ano

před 3711 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek