patrikkkortu

Na či straně jste?

Doplňuji:
Jeden něco napiše a hned to po něm napiše 10 lidí.. Jak ovečky ve stádu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
fcoop

Ukrajina + Usa

Oba dva – jak Putin,tak Obama – jsou hodní lidé,vědí,co dělají,chtějí zlepšit náš bídný svět.
Doplňuji:
Jaká je to volba, když ji musíte učinit s pistolí u hlavy?
Referendum na Krymu je bez jakýchkoli pochybností nezákonné a protiústavní. Znění ukrajinské ústavy je jednoznačné: referendum se může konat pouze na žádost alespoň třech milionů lidí, musí se jednat o celonárodní referendum a může jej vyhlásit pouze ukrajinský parlament

http://dialog­.ihned.cz/komen­tare/c1-61852260-jaka-je-to-volba-kdyz-ji-musite-ucinit-s-pistoli-u-hlavy

http://screen­shot.cz/17S3Y/

Další odpovědi
Jikra

Ukrajina + Usa

Samozřejmě, že na straně Ukrajiny+USA, to znamená být co nejdál od Rusa.
Od nich nikdy nic dobrýho nemůžete čekat. Paňátno?

Kelt

Rusko

To se mi hrozně libí, když třetí strana posuzuje spor mezi dvěma jedinci a nezná historické a další souvislosti sporu. Jsou zprávy, které máme objektivní. Podobná situace byla v Československu v roce 1938. Někdo byl pro, někdo proti, a byli samozřejmě i takoví, co o dané problematice nic nevěděl. Takto položena anketní otázka je adekvátní situaci – Z jedné strany na tebe běží stádo slonů, z druhé stádo nosorožců, kterým směrem půjdeš.
Ale abych odpověděl a měl hlas, jsou mi Rusové sympatičnější a dám jim hlas.

anonym

Rusko

Putin je hodný člověk, ví co dělá, chce zlepšit náš bídný svět.
Doplňuji:
Hahaaa, se tu člověk aj zasměje :D

Hamon

Rusko

Obama je hodný člověk, ví co dělá, chce zlepšit náš bídný svět.
Doplňuji:
Beee

huxa

Ukrajina + Usa

Doplňuji:
Obama je hodný člověk, ví co dělá, chce zlepšit náš bídný svět.

Cooldan456

Ukrajina + Usa

Irisa

Ukrajina + Usa

Doplňuji:
Ále houby… Putin je psychopat :P

jirkajirka

Rusko

Doplňuji:
USA se roztahuje po světě jak rakovina. Za chvilku nebudeme moci si zajít na WC bez jejího dovolení. V roce 1968 jsme si taky chtěli v republice udělat pořádek a nemohli díky SSSR. Brežněvovi. Dnes je to pro změnu Obama co chce diktovat podmínky. Tehdy bylo embargo dnes sankce........ Podobnost čistě náhodná??

petra15

Rusko

Co je USA do toho, co se na ruském území deje…a USA patri Indiánum…a taky jim nikdo nerika, aby to vrátili.....
Doplňuji:
Tak ted to vidíme…Ukrajina si nastavila zákony tak, ze ruská mensina nemá co kecat(na Krymu by jich muselo být víc jak 3 milióny, dobrý fór z „demokratické“ zeme…:-):-))

mandat

Rusko

Stingo

Ukrajina + Usa

Důležitý je, co chtějí lidi na Ukrajině a ne se bavit o tom, kdo je větší uzurpátor. Jestli Rusko nebo USA…

kesim

Ukrajina + Usa

fcoop

Pro ty, kteří mají strach z rozšíření ruského krymského tažení na západ:
Ruské tanky a bojová vozidla nesplňují emisní normu EURO 5, a jejich vstup na území EU tak pochopitelně není možný.

ivzez

Já jsem na straně Krymu.
Podle mne by obyvatelstvo Krymu mělo mít
možnost si výběru bez vměšování ostatních.

petra15

Gratuluji k peknému, logickému a rozumnému názoru. To znamená, ze válecná NATO-média u tebe nemají sanci…u mne taky ne…:-)
( Klicko je „vyskolený"v Ne­mecku, "podobne“ jako tenkrát Lenin, ale oproti Leninovi s asi 10× nizsí inteligencí:-))

huxa

petra15-toto není pěkný logický a rozumný názor, je to pouze subjektivní názor, což i sama autorka píše tím „podle mne by mělo mít možnost“

led

Vzhľadom na jednoznačne prepísané odpovede a chybné spojenie Ukrajina+USA, navodzuje konflikt medzi Ruskom a USA s Ukrajinou ako zámienkou.
Takto sa ankety nerobia! Ak chcete len jednoznačnú anketu, USA v nej vynechajte…

gagaga

me se libi " Klicko " jako chlap, tak jsem s nim
:p

  • iv-

Hamon

Mate tam chybu, do slova SEM se Vam vetrelo J.

gagaga

:)

bolak

to už je to referendum?

Hamon

Kdyby byla ta možnost, dal bych Ukrajinu. Ale protože je možnost jen Ukrajina + USA nebo Rusko, z žádnou možností nesouhlasím. Vždyť jaký je rozdíl mezi USA a Ruskem?

anonym

Patriku neber ty světové konflikty moc vážně a taky se zasměj.
Američane!