Na čí příkaz jsou už opravovány i odpovědi?

Stává se mi poslední dobou, že jeden z moderátoru těchto stránek opravuje i mezery mezi uvozovkami v mých odpovědích. Je to normální?

Nejlepší odpověď
mojitek

a nejenom to,dokonce už to došlo tak daleko,že quentos mi opravil otázku ohledně toho, co mám vyraženo na svém vlastním nářadí. Psal jsem že tam mám vyraženo chrom-manganium, otázka zněla proč právě z mangania? A bylo mi opraveno na „mangan“. Tak sakra kde je nějaká hrubka?

Další odpovědi
Kepler

Normální se mi to nezdá. Přijde mi to jako přehnaná snaha o „čistotu“ webu, jindy jsou zase tolerovány příšerné pravopisné hrubky. Zcela proti pravidlům jsou otázky opakovány a dávány zpět na první místo. Nemyslné otázky a odpovědi jsou zde tolerovaným pravidlem. Jsem z toho Matěj.

quentos

Dobré ráno, odpovědi jsou moderovány úplně stejně dlouhou dobu jako otázky.
Kepler, „příšerné pravopisné hrubky“ nejsou „tolerovány“! Akorát že taky musím někdy pracovat, tudíž tady nemůžu být furt.

mojitek: přečti si opravenou verzi pořádně a teprve potom pruď. Rozhodně jsem neopravoval „to, co máš vyraženo na svém vlastním nářadí“.

mojitek

quentos : neboj se,já jsem si tu tvou ""opravu "" četl pořádně.A znovu se ptám-z jakýho důvodu mi necitlivě opravuješ mé otázky?O co se to tady snažíš?Jaou snad v rozporu s mravy nebo jde snad o hrubku?Jinak co se týče „mangania“ -je to latinský výraz pro mangan,tudíž nejde o žádné pochybení.Ty ve svých otázkách i odpovědích používáš taky cizojazyčné výrazy-a to dost často-i když by se daly nahradit ryze českým slovem.A u druhýho ti to vadí ? To je to pojetí o čistotě tohoto webu jak jsi psal?Jen se ptám :D

Hlada

Nevím jak tady, dělal jsem moderárora na jiném fóru, kde měli modi volnou ruku v mezích daných majitelem. Tyto meze jsou interní a nezveřejňují se. Osobně snahu o jazykovou čistotu cením.

JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XF1oM0_J7Eg

annas

Ad Kepler, vložte odkaz na otázku, v níž jsou pravopisné chyby. Otázky upravujeme, může se stát, že v určitou dobu tu není nikdo z nás.

Když se ráno objevím, procházím ty večerní a upravím, pokud je večer neupravil quentos.

Někde admin napsal, že opakování otázek se toleruje. Ruku na srdce, kolikrát jste se sám podíval do archivu a vložil odkaz na to, že otázka je v archivu.

Když se mně otázka nelíbí, nereaguji. Obraťte se na admina, proč otázky či odpovědi toleruje.
–.

Pochopila jsem, že mám upravovat jen otázky. Nevím, jakou informaci dostal quentos a zda upravuje i odpovědi, nesleduji.

Osobně upravuji odpovědi jen na požádání. Mnozí chtějí mít své chyby, tak jim je nechám.

Kepler

Třeba hned 3 otázky Lgee před 27 až 29 dny. Zřejmý problém s i/y, až to skoro vedlo k nepochopení otázky. Takových bylo v minulosti daleko více. Chápu, že tady s Quentosem nejste pořád, ale copak jste na to jen vy sami dva?

annas

Prošla jsem jeh otázky . Např. u dotazů Chtěly – jsem všude napsala – zda je otázka určena ženám.

Stačilo, aby mu muži neodpovídali. Dokonce jsem mu psala do IP, koho se ptá V poslední době přestal používat minulý čas.

Jeho pravopisné chyby jsou opravené. Je třeba si uvědomit, že je neopravíme třeba hned, když otázku tazatel vloží.

Kepler

Teď třeba zase gumáček cca 19:15, hned dvě chyby s/z. Ale já bych to nechal tak, rozumět tomu je. Akorát podává o sobě jistou zprávu.
Samozřejmě stíhat fšechno se nedá a taky nejsme ve škole…:-)

quentos

19:15 jsem byl nejen mimo PC, ale i mimo byt. Fakt u toho nesedím furt. Teď budu mimo domov dokonce celej víkend, to se taky budete divit, co jsem všechno neopravil? Hele, dělám to zadarmo, tak můžou bejt lidi rádi, že opravuju vůbec něco. Taky bychom se na to mohli vybodnout a byla by z toho pravopisná žumpa jako třeba na diskuzi Novinek.cz. To chcete?!

annas

Dotaz gumáčka jsem nečetla, nebyla jsem na Odp. stejně jako quentos. Čtu až ráno, q. dotaz upravil.

Až chybu uvidíme, opravíme.

anonym

quentos, dobré ráno? Ty jsi v Austrálii?

quentos

To bylo obrazně. Jako že ses asi teď teprv probudil, když odpovědi jsou moderovány úplně stejně dlouho jako otázky.
Ovšem pochopit ironii a obraznost je zřejmě nad tvoje síly.

anonym

Já si obrázek o tobě už udělal dávno a bez ironie!