Vanda6

Na chatě je internet strašně pomalý a nejedou mi videa-youtube atd. nevíte jestli existuje nějaký program na zrychlení?

Doplňuji:
Mám mobilní připojení.rychlost je 180 kbit/s.

Nejlepší odpověď
led

Nepíšete aké pripojenie na internet máte – mobilné, wifi, pevné
Používajte v prehliadači len jeden panel mediálny, maximálne dva textové,. Každý panel totiž žiada svoje dáta, čim spomaľuje preberanie dát aj ostatným panelom.
Videa pozerať s malým rozlíšením, radšej malý obrázok ako žiadny. V tom prípade bude treba i menší datový tok, takže sa relatívne zrýchli.

Další odpovědi
bolak

A víš jistě že je to rychlostí internetu, taky to může bejt prohlížečem. Zkus si změřit rychlost a pak dej vědět jak to dopadlo >http://www.dsl­.cz/test-mereni-rychlosti

V případě že rychlost bude dobrá, tak zkus vyčistit prohlížeč, nebo nainstalovat jinej a zkoušet pouštět videa v něm, pokud to nepůjde ani tak, tak zkus vyčistit počítač od bordelu a zkontrolovat na viry.

V případě že to bude rychlostí, resp. pomalostí :), tak buď si připlatíš za rychlejší spojení a nebo budeš muset videa z youtube nejdřív stáhnout do PC a pak si je teprve přehrát, protože internet opravdu nijak nezrychlíš.

(ale pokud ti nejede jenom youtube, tak může bejt na vině klidně grafická karta, případně i pomalej disk)

beer

Na toto žádný program neexistuje, pokud je tam pokrytí 3G, lze pouze využít tohoto. Rovněž záleží na mobilu, jaké má nastaveny zobrazovací nároky (malé nebo velké video atd.) – hlavně u nových, velkých a náročných mobilů.
Mám hloupý mobil, ale YT videa mně chodí plynule ))

mosoj

Za tohle platíte operátorovi ?
To je tak opravdu jenom na ty emaily !!!!

bolak

Vanda6: tak to máš 22kilobajt za vteřinu, tím si žádný video z internetu nezkoukneš. Jedině stáhnout na počítač, což ti bude trvat u 10 megováho videa asi 7 minut a pak zkouknout z přehrávače.

Pokud ovšem nemáš nějakou 386ku…