BEAES

Na čem všem jste závislí?

Na čokoládu si jde prý závislost vypěstovat za necelý měsíc!?
Doplňuji:
Já také na kávě, dvě denně a něco sladkého k tomu.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já hlavně na internetu a hořkou čokoládou taky nepohrdnu.

Další odpovědi
Miroslavst

Jo čokoládu jsem četl. Naštěstí jí 20. den přestanu jíst a dám si pauzu, takže závislost na ní nemám.

aramah

Oříšky,čokolá­da,káva a hlavně bublinky.

hanulka11

já ujíždím na žvýkačkách
Doplňuji:
jasně na netu taky, jak je chvilka …je to jasné

iq

Já na kávě.denně jich mám tak ±8 . Když jsem kouřil tak cca 2krabičky denně,ale to už jsem před lety přestal.Já když něco dělám,tak holt pořádně 🙂

Martina S.

Já mám čokoládu také ráda, pak jsem trochu závislá na internetu, kávu moc nemusím, ráda mám i ty oříšky všeho druhu, potom ráda nakupuji, hlavně něco na sebe (když na to mám), ještě asi na cigaretách a na sexu.

janek66

Na hezkých děvčatech.

benaja

Na kafičku,den bez něj není to pravý ořechový,v létě ujíždím na zmrzlině,nejlépe vanilkové.

oskar

Já na kávě pil jsem 6 snížil jsem na 4.

ReHu

Na dobré náladě 🙂.