Spiritus

Na čem nejraději vaříte a pečete?

Na plynu,indukce,e­lektrický,sklo­keramika…?
Horkovzdušná,plyn,e­lektrika,ohýnek…

Nejlepší odpověď
panenka

Já mám plyn tak nejraději peču a vařím na plynu.

Další odpovědi
dudu

Manželka má k dispozici celkem 6 trub /plynovou, 2 eletrické, 2 mikrovlnné, jednu horkovzdušnou/ a když jsem doma tak dokonce sedm., vaříme v bytě i na chalupě na plynu, nejlépe se peče v troubách elektrických. Kromě toho často používá remosku.
Mně ovšem vždy více zajímá co peče nebo vaří a nikoliv na čem, či v čem.

Jahoda

Já nejraději vařím v naší troubě. Máme troubu ne elektřinu, horkovzdušnou a se sklokeramickou deskou. V létě ale neodolám mase (či něčemu jinému) opečeném na ohýnku. Je to bašta 😛 A tu já ráda 😁

oskar

V el.troubě.

gnr54

Jedině na plynu.Jde lépe regulovat a je nejlevnější.

martina1

Já mám také kombinaci plynu a elektrické trouby.Neměni­la bych…

Miroslavst

Já peču na rozpáleném kameni od slunce nebo na ohýnku. v jeskyni nic jiného není.

FOG

Venku na grilu – BBQ./plyn/.
Nebo pak jeste na prirodnim ohni,tez BBQ,ci vylozene prirodni ohen a tez i udirna.

jasnněka

Vepište odpověď…Nedávno jsem si pořídila rýžovar http://ryzovar.cz/, tak v něm dost často vařím rýži. Je mnohem chutnější a rychlejší. Rýžovar totiž s poslední vsáknutou kapkou vody do rýže pouze přihřívá. V tom je ten zásadní rozdíl. V podstatě se jedná o elektrický hrnec s mnoha dalšími funkcemi.

elektrikář

Dobrá je horkovzdušná trouba.Jinak nejlépe vepřové ve velkém pekáči.