cz

Na čem klepe inteligentní žena řízky?

Nejlepší odpověď
annas

Vždyť přece inteligentní žena přemýšlí i při klepání řízků, neklepe je na prkýnku, které položí na kuchyňskou linku nebo stůl, ale volí jiný způsob, s nímž jsem se setkala u své známé..

Důvod. Neobtěžovat soused,y kteří se třeba dívají na TV nebo odpočívají po noční směně.

Na čem je tedy klepe? Samozřejmě opět na destičce na klepání masa. Jenže tu si položí na utěrku rozprostřenou na stehnech nohou. Nejdířve si oblékne zástěru, sedne si na židli, řízky dá do sáčku a klepe.
.
Výhoda. Žena jednak cítí, zda do masa buší či nebuší silně. jednak nebude v celém bytě ani v celém domě slyšet, že někdo bude mít k obědu řízky.

Jak jednoduché pro inteligentní ženu… Stačí si na všechno sama…

Další odpovědi
badisko

na praconi desce+ na prkenku a aby to nemela vsude kolem tak si da do sacku…
Doplňuji:
ikdyz nadruhou stranu.. inteligentni zena je necha naklepat manzela …

marci1

Inteligentní žena řízky neklepe, má na to lidi. Poradí jim, na čem a jak řízky klepat a ještě jim k tomu přečte úryvek z knihy „Proč se klepou řízky“. 🙂 🙂 🙂
http://www.kos­mas.cz/knihy/134757/pr­oc-se-klepou-rizky/