Na čem jste si „vylámali zuby“ ?

Nejlepší odpověď
gecco

Na lidské tuposti, už mnohokrát… Bohužel – tu ´nezvládám´.

Další odpovědi
Luxx

včera mi zubařka píchla tím svým heblem do osmičky a půlka zubu se ulomila.. tak mi tam vrtla ďurku a dala do ní plombu
jinak když jím výpěstky z naší zahrádky, tak občas tam křupne nějaký kamínek (i přesto, že vše pořádně drhnu pod vodou), ale moje zuby to v pohodě ustojí

pusinka50

Já vždy na neférových, prolhaných a sobeckých lidech. Vždy, než jsem pochopila, že to jsou zlí a pomlouvační lidé, kteří se mstí i bez příčiny, kterou bych jim dala, mi to chvíli trvalo. A bránit proti nim se nějak neumím. Oni jsou silnější než já v tom, že dokáží zajít ve své nenávisti a pomstě daleko, což je pro mě naprosto cizí pojem.

ivzez

Skutečný zub na jedné zrádné pistácii, která se „tvářila jako oloupaná“.

Přeneseně na jednom překladu z němčiny – tedy ne na překladu samotném, ale na získání textu pro překlad z rozkouskovaného obrázku (dostala jsem mizerný podklad, s nímž se mi nepodařilo nic udělat; přepisovat text jsem odmítla)…

anonym

Jeden kdysi dávno na tureckým medu,ale narostl jinej.
Někdy si spíš lámu hlavu…
zbytek si domysli.

anonym

Tak i otázka o „válečné sekyře“ se ti nelíbila? S tebou bych chtěl obývat dvojdomek, jen co je pravda!

gecco

Tak Jugar??

Aspoň, že je konečně vidět onen potměšilý ´skunk´…

anonym

Žádnou otázku o válečné sekyře jsem neviděl.

anonym

Ty se musíš ale červenat ze lží. Kdo tu kroužil jako sup brzy ráno. Jen ty a já!

anonym

Týýý brďo! Ty si lámeš hlavu ze mne? Aby sis nevylámal zuby, které ti už ale nenarostou!

anonym

Jen se divím,že tě tvůj pokrevní bratr Gecco tak podporuje,když je pravičák,tady máš odpověd jen ode mne.
http://tinypic­.com/player.php?v=21o82­91%3E&s=8#.VY493mP74cA

gecco

Já chápu, že bys byl raději, kdyby Gecco podporoval tebe – ale to máš, Jugare, těžký…
S hňupem si člověk prostě ´nesedne´ bez ohledu na jeho politické přesvědčení…

pusinka50

gecco: 😁

anonym

gecco, pozor ať mu nepraskne cévka, ale vlastně on by mozkovou mrtvici nemohl mít, leč žádný mozek nemá!

anonym

Všichni tři jste hnupi jak cip od cigána,nic víc k tomu nemám.
Za nic bych nebyl rád a už vůbec ne za to,aby mě někdo podporoval svejma palcema,na to vám fakt seru.
jen závidím vaším ženám,že s takovejma kryplama mohou být.

anonym

… kripl, jugárku, kripl