Na čem jste si v poslední době opravdu pošmákli?

Myslím tím nějaký dobrý oběd,věčeři,nebo grilovažku atp.
Díkky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Na pstruhu lososovitém – netušil jsem, že tak tučná ryba může být tak lahodná…
Dal jsem si jej někdy mezi obědem a večeří…
🙂

Další odpovědi
suaeda

Před několika týdny jsem si dal v jedné slušné restauraci v Praze 10 pořádný flák hovězího steaku s omáčkou a jen se zeleninovým salátem. Na cenu jsem nehleděl, ale výborně jsem si pochutnal.

quentos

… jak tak koukám na ten výčet, tak moučníky nepočítáš? My jsme měli na oslavě pátého výročí založení firmy dort z hořký čokolády, to byla mňamka :{)> ještě že byl tak sytej, to by pak člověk nevěděl, kdy přestat.
… a jináč co se týče obědů či večeří, toho bylo hodně… např. těstoviny se špenátem (od mamky – u ní si pošmáknu prakticky vždycky, ale tohle bylo jedno z mých nej) či ďábelská topinka ve Slaném cestou z turnaje, kam se na ni hrabaly ostatní ďábelské topinky, které jsem kdy měl. Po téhle člověku hořela huba ještě i přes to, že ji spláchnul dvěma pivy :{))>
Doplňuji:
… nutno dodat – z pravý belgucký!

RyuzakiKate

V sobotu jsme šly s mamkou a její kolegyní z práce na zasloužený oběd po úklidové práci, zatímco kolegyně si dala nějakej steak s tortillou, my si daly takový ty placatý špagety s kousky lososa, cherry rajčátky a jakousi omáčkou, výborný. Plus jsem to spláchla točenu 11° Svijany :)

NelieM

V sobotu jsme si zašli na večeři. Dala jsem si vepřovou panenku s chřestem a holandskou omáčkou. Mňamka :)

cochee

Na tukožroutské polévce. Fakt, nedělám si hýždě. Neuvěřitelně mi chutnala. A jako bonus (jsem diabetik s nadváhou): mohl bych se jí přecpat k prasknutí 😁 (mohl, ale neudělal jsem to.)

Luxx

nejradši mám jednoduchá bezmasá jídla
nedávno jsem si pochutnala na hermelínu v bramboráku.. :) a taky na grilovaném hermelínu
z jídel s masem to byla pizza s prošutem, rukolou a parmazánem

turbo085

Hambáč ve fakt dobré restauraci. Kebab ;)

Nevíteto?

Na grilovanym kuřeti u příbuzných 🙂