Avatar uživatele
anonym

Na čem jste si v poslední době opravdu pošmákli?

Myslím tím nějaký dobrý oběd,věčeři,nebo grilovažku atp.
Díkky všem za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, redy, da ny, NelieM, střevo před 3223 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Na pstruhu lososovitém – netušil jsem, že tak tučná ryba může být tak lahodná…
Dal jsem si jej někdy mezi obědem a večeří…
🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Před několika týdny jsem si dal v jedné slušné restauraci v Praze 10 pořádný flák hovězího steaku s omáčkou a jen se zeleninovým salátem. Na cenu jsem nehleděl, ale výborně jsem si pochutnal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

… jak tak koukám na ten výčet, tak moučníky nepočítáš? My jsme měli na oslavě pátého výročí založení firmy dort z hořký čokolády, to byla mňamka :{)> ještě že byl tak sytej, to by pak člověk nevěděl, kdy přestat.
… a jináč co se týče obědů či večeří, toho bylo hodně… např. těstoviny se špenátem (od mamky – u ní si pošmáknu prakticky vždycky, ale tohle bylo jedno z mých nej) či ďábelská topinka ve Slaném cestou z turnaje, kam se na ni hrabaly ostatní ďábelské topinky, které jsem kdy měl. Po téhle člověku hořela huba ještě i přes to, že ji spláchnul dvěma pivy :{))>
Doplňuji:
… nutno dodat – z pravý belgucký!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

V sobotu jsme šly s mamkou a její kolegyní z práce na zasloužený oběd po úklidové práci, zatímco kolegyně si dala nějakej steak s tortillou, my si daly takový ty placatý špagety s kousky lososa, cherry rajčátky a jakousi omáčkou, výborný. Plus jsem to spláchla točenu 11° Svijany :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

V sobotu jsme si zašli na večeři. Dala jsem si vepřovou panenku s chřestem a holandskou omáčkou. Mňamka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Na tukožroutské polévce. Fakt, nedělám si hýždě. Neuvěřitelně mi chutnala. A jako bonus (jsem diabetik s nadváhou): mohl bych se jí přecpat k prasknutí 😁 (mohl, ale neudělal jsem to.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nejradši mám jednoduchá bezmasá jídla
nedávno jsem si pochutnala na hermelínu v bramboráku.. :) a taky na grilovaném hermelínu
z jídel s masem to byla pizza s prošutem, rukolou a parmazánem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
turbo085

Hambáč ve fakt dobré restauraci. Kebab ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Na grilovanym kuřeti u příbuzných 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek